Çukurdere cast çalışması tamamlandı. Başrol isimlerinde belli olmasıyla beraber yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan’ın, oturması özellikle drama yönelik projelerde kendini ispatlamış Pastel Film’in, yapımcılığını üstlenmesiyle beklentileri üst seviyeye taşımıştır.

Yakında ilk bölümü ile Fox Tv kanalında buluşacaktır. Oyuncu seçimleri aylar önce başlanarak detaylar üzerinde durulmuş, uyumlu isimleri bir araya toplamayı başarmışlardır. Dizinin başlama tarihi henüz net olmasa da yeni yıla hazırlanacağı bildirildi. İşte detaylar.

çukurdere oyuncuları

ÇUKURDERE OYUNCULARI

Yiğit – Furkan Palalı

İyilik sever genç bir avukattır. Kariyerinin zirvesini yaşamakta Sancaktar, ailesinin özel avukatlığını yapmakta olduğundan ailenin talimatı ile yıllar önce kaybettikleri kızları Damla’yı, aramaya çıkmıştır ve ona hak ettiği hayatı sunmaya çalışırken, birden aşık olur.

yiğit furkan palalı

Damla – Su Kutlu

Sefillik içinde yaşadığı Çukurdere’de, Maksude, tarafından yetiştirilmiş, ama evlat olarak değil tamamen hizmetçi muamelesi ile. Zorlu hayatı yaşarken bir gün kapısını çalan Yiğit, avukat onun tüm hayatını değiştirecektir. Her ne kadar Çukur’dan, kurtulsa da daha zorlu kararlar vereceği bir kapıyı açmıştır.

damla su kutlu

Azim Sancaktar – Cihan Ünal

Türkiye’nin, en güçlü iş adamlarından birisi. Sancaktar ailesinin büyüğü olan üstelik Damla’nın, dedesidir. Torununa hak ettiği hayatı yaşamak ve soy isimlerini alması için bütün çabayı gösterecek.

azim sancaktar cihan unal

Maksude – Ahu Sungur

Pavyon şarkıcısı olan Maksude’yi, canlandıran Ahu Sungur, en çok hayalini kurduğu karakter özelliklerinden birisini rolünü üstlenecek.  Zalim, etrafını yakar ve Damla’yı, hiç sevmez.

maksude ahu sungur

Nazlı – Dilhan Aras

nazlı dilhan aras

 

Rıdvan Aybars Düzey

rıdvan aybars kuzey

Ayşegül Günay

Deneyimli oyuncu kadroya katılan son isimlerden birisi olmuştur.

ayşegül günay

Sarpcan Köroğlu

sarpcan köroğlu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here